img
Nilka Metal Sanayi

Deneyimli personeli ile senelik 4.800 ton metal malzeme...

Firmamız ; 37 yıllık tecrübesiyle, üretimini ahşap ve metal bölümlerinde modern cnc tezgahlarla ve yeni yatırımlarla destekleyen, geniş ürün yelpazesi ve yüksek kalitesiyle ülke sınırlarını aşıp, Orta Doğu ve Avrupa’da aranan, gelişim ve kurumsallaşmada her gün çıtasını daha da yükselten, Türkiye ‘de ilk çelik kapı marketini kurup, hazır sac malzeme satışını gerçekleştiren bir firmadır. Nilka Metal geniş ürün yelpazesiyle metal ürünlerde özel projeleri başarıyla imal eden sac işleme ve büküm merkezi haline gelmiştir.

Kuruluşundan bugüne şirket prensibimiz, geçmişten gelen deneyimlerimizi, bugünün teknolojileriyle Birleştirmek, olarak belirleyen firmamız, standart ürünlere bağlı kalmaksızın her ebat ve şekilde esnek bir üretim çeşitliliğine sahiptir. Bu üretim sürecinde ; hammadde kalite standardını, her biri kendi sektör lideri olan Ereğli Demir Çelik, Kastamonu Entegre gibi güçlü iş partnerleri ile çalışarak sağlamaktayız. Kilit sektörünün öncü ve lider kuruluşu olana Kale Kilit ‘in bayilerinden biri olarak , müşterilerimize güçlü bir destek ve hizmet vermekteyiz.

Vizyonumuz; müşteri odaklı üretim sürecinde her türlü projeyi, bilgisayar destekli çizim ve tasarım programlarıyla projelendirip, sac işleme ve büküm merkezi gibi ileri teknolojiyle donatılmış fabrikamızda, maksimum verimle değerli iş ortaklarımıza sunmaktır.

Sosyal Medya

Yeniliklerden Haberdar Olun...

Instagram

En güncel ürün ve hizmet bilgilerini Sosyal Medya Kanallarımızdan Takip Edebilirsiniz.​

×
img

İletişim Formu

İletişim Bilgileri

Telefon Numaraları

+90 212 549 5684

+90 532 644 6448

Email Adresleri

nilka@nilka.com.tr

kamil@nilka.com.tr

Adres Bilgileri

İKİTELLİ ORG.SAN.BÖLG. DEMİRCİLER SAN.SİT. F2 BLOK NO:461-462-463-464- BAŞAKŞEHİR-İSTANBUL